Szanowni Państwo!                                                                    Jesteśmy poznańską firmą specjalizującą się w produkcji wyrobów piekarskich, ciastkarskich oraz lodów.

Pierwszy bochenek chleba z naszej firmy trafił na stoły poznaniaków ponad 100 lat temu. 

 

30 listopada 1908 r. została założona spółdzielnia piekarska, która rozpoczęła wypiek chleba w piekarni "Ceres" przy ul. Piaskowej. Pod obecną nazwą FAWOR firma funkcjonuje od 1997 roku.

Przez ponad 100 lat istnienia, zyskaliśmy szerokie grono klientów, kupujących od nas swoje ulubione gatunki pieczywa. Dzięki ich uznaniu możemy cieszyć się pozycją lidera wśród producentów pieczywa w Poznaniu.

Nasze wyroby produkujemy we własnych piekarniach i ciastkarni, w których zatrudniamy wysoko-wykwalifikowanych pracowników.
Do produkcji używamy wysokiej jakości surowców, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Stawiamy na tradycję i walory smakowe naszych wyrobów.
 

 

 

Z DNIEM 30 LISTOPADA 2017 R. Z NASZEJ INICJATYWY ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z SIECIĄ SKLEPÓW "BIEDRONKA".  WSZYSTKICH NASZYCH KLIENTÓW CHCĄCYCH ZAKUPIĆ PIECZYWO "FAWOR" ZAPRASZAMY DO SKLEPÓW FIRMOWYCH. 

 

Otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień za nasze osiągnięcia w zakresie produkcji.


Stałym dążeniem firmy jest osiągnięcie
i utrzymanie wysokiego poziomu jakości
i bezpieczeństwa zdrowotnego żywności. Produkcję naszych wyrobów prowadzimy zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej,
ze szczególnym uwzględnieniem Dobrej Praktyki Higienicznej.

Wdrożyliśmy system bezpieczeństwa zdrowotnego oparty na analizie zagrożeń
i krytycznych punktów kontroli HACCP
, zgodnie z jego 7 zasadami określonymi w Kodeksie Żywnościowym oraz ISO 22000:2005.

 

Deklarujemy ciągłe doskonalenie Systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności oraz podnoszenie świadomości i zaangażowania pracowników w tym zakresie.